Миць Юлія
Дитячий лікар-стоматолог
Сліпченко Тетяна
PhD, магістр права, доцент ЗУНУ, секретар Координаційної ради МОЗ України з питань стоматології, радник Української асоціації лікарів амбулаторної медицини, лікарських платформ WebCardio та MedUA, засновник консалтингового бюро «Юридичний супровід Тетяни Сліпченко», CEO «Дентал депо».
В 2000 році закінчила факультет банківської справи Тернопільської академії народного господарства, друга освіта - юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.
Кирманов Олександр
Кандидат медичних наук
Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького у 2008 році. Здобув спеціалізацію - Ортопедична стоматологія. Кандидат медичних наук
Кожемяк Алекс
Практикуючий лікар-стоматолог, спеціаліст з реставраційної стоматології та ендодонтії, фотографії в стоматології, цифрового аналізу посмішки
Кожемяк Олександр Анатолійович народився 01 жовтня 1980 року у м. Прага (Чехія) У 2001 року закінчив стоматологічний факультет Одеського Державного Медичного Університету. З 2001 по 2002 рік проходив інтернатуру по спеціалізації терапевтична стоматологія.
Пайкуш Володимир
Лікар анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії по дитячій анестезіології та першої категорії по анестезіології, кандидат медичних наук.
1993 р. — закінчив з відзнакою педіатричний факультет Львівського медичного інституту. 1993-1996 рр. — пройшов інтернатуру по дитячій анестезіології та спеціалізацію по анестезіології дорослих (2006), захист кандидатської дисертації (2003).
Гаук Андрій
Лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, лікар-стоматолог-хірург, лікар-стоматолог-ортопед, лікар-стоматолог-терапевт
1988 закінчив Львівський державний медичний університет з відзнакою та скерований у клінічну ординатуру. З 1989 по 1990 проходив інтернатуру з хірургічної стоматології у Хмельницькій обласній клінічній лікарні.
Веселівська Василина
Лікар-стоматолог-ортодонт
Веселівська Василина Григорівна (02.05.1995р), закінчила у 2017 році Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Лариса Дерейко
Кандидат медичних наук, лікар-стоматолог-пародонтолог, доцент
Дерейко Лариса Василівна у 1972 році закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького з відзнакою. З 1980 року — асистент, а з 1989 року — доцент кафедри терапевтичної стоматології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.
Богдан Гудима
лікар-стоматолог-ортопед
Закінчив у 2014 році Івано-Франківський Національний Медичний Університет У 2014 році поступив на інтернатуру в ІФНМУ(Івано-Франківський Національний Медичний Університет) У 2016 пройшов спеціалізацію «Ортопедична стоматологія» на базі ІФНМУ. Ведучий лікар-стоматолог-ортопед в “Dr. Harchenko Dental Clinic”. Заснував власну клініку “Good Clinic” у м. Броди. Має 5 років досвіду роботи з використанням стоматологічного мікроскопу. Учасник з'їзду Асоціації стоматологів України 2015,2016,2017,2018, 2019 років. Брав участь у Всеукраїнських міждисциплінарних стоматологічних конференціях у 2015,2016,2017 роках. Учасник провідних курсів та конференцій по ортопедії та гнатології. Відвідав такі заходи безперервного розвитку (конференції, симпозіуми) : «Функціонально-естетична діагностика та планування» - О. Красножон (2015р.); “Мистецтво Гнатології” — А.Геокчян (2017р.); “Оклюзійні шини” — А. Геокчян; (2018р.) “Майстерність препарування під вініри” — М.Білоград; (2020р.) “Veneers, in/on/over/veneerlays” — О.Фецич. (2021р.). Член Української академії естетичної стоматології. Автор серії курсів з ортопедичної стоматології та вторинної ендодонтії: “Керамічні реставрації (Коронки)”; “Суцільнокерамічні реставрації (Вініри)”; “Вторинна ендодонтія з використанням мікроскопу”. Пройшов курсу педагогічного навчання для вчителів постдипломного навчання онлайн, європейський сертифікат (№ BG/VUZF/966-02-2022 Bulgaria, Sofia)
Паладовська Мар’яна
лікар-стоматолог-пародонтолог
2005-2010 р.- пройшла навчання у Львівському Національному медичному університеті ім.Данила Галицького за спеціальністю Стоматологія.
Андрій Кольба
лікар-ендодонтист
Народився 11 грудня 1991 року у місті Тернопіль. У 2010 році закінчив Чортківський Державний медичний коледж за спеціальністю «стоматологія ортопедична» і здобув кваліфікацію зубного техніка. Здобув освіту лікаря стоматолога у Тернопільському державному медичному університеті в 2017 році.
Ігор Гудима
Лікар-реставратор, ортопед
Практикуючий лікар-стоматолог. Спеціалізується на естетичній (реставраційній та ортопедичній) стоматології. Веде клінічний прийом у м.Львів та м.Броди у приватних стоматологічних клініках. Автор стоматологічних курсів "Кофердам - як невід’ємна частина клінічного прийому" , "Художня реставрація бокової групи зубів", "Майстерність прямої реставрації. Поглиблений курс".
Зв’яжіться з нами

  Ім’я*

  Номер телефону*

  Email*

  Ваше повідомлення*

  Parodent Dental Club

  Ми трудимось, щоб вам було легше пізнавати нове!

  Детальніше
  Акційна пропозиція!
  Елегантний подарунок на будь яку подію! Чудово підійде для студентів та лікарів, адже на наших курсах ви отримаєте багато теоретичних та практичних знань та бали БПР!
  Детальніше