БПР – безперервний професійний розвиток для лікарів. Завдяки якому медики можуть постійно вдосконалювати свої знання та вміння, а також використати отримані бали для власної атестації.
Сертифікати БПР видаються Провайдером БПР після завершення заходу БПР.
Номер сертифіката має цифровий вираз наступного формату:ХХХХ(рік проведення заходу)-ZХХХ(реєстраційний номер Провайдера БПР)-ZXХХХХХ(реєстраційний номер заходу)-ZХХХХХ(реєстраційний номер учасника), де X – будь-яка цифра Z – будь-яка цифра, окрім 0.
Сертифікат обов’язково містить наступні відомості:повну юридичну назву Провайдера БПР (відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань), вид заходу БПР, тему заходу БПР, лікарські/фармацевтичні спеціальності, кількість балів БПР, дату проведення заходу БПР, номер сертифікату, підпис та ПІБ керівника Провайдера БПР, який гарантує здійснення оцінювання набутих знань, і практичних навичок та дотримання вимог Постанови БПР під час проведення заходу.
3 метою забезпечення можливості перевірки сертифіката міститься також посилання на сторінку офіційного сайту Провайдера БПР, яка містить такі ж самі відомості, що і сертифікат. Посилання може бути у вигляді QR-коду або звичайного гіперпосилання.
• Майстер-клас(одноденний захід-10балів) – представлення і демонстрація певних методик, технологій діагностики та лікування з метою підвищення професійного рівня та обміну передовим досвідом учасників заходу, розширення їх світогляду та залучення до новітніх галузей знань;Кількість учасників майстер-класу не стала, але не може перевищувати 12 осіб.
• Симуляційний тренінг чи тренінг з оволодіння практичними навичками(одноденний захід-15 балів) – набуття кожним учасником заходу певної клінічної та/або практичної навички та/або компетенції (вміння застосовувати в індивідуальній лікарській практиці процедуру, маніпуляцію, техніку тощо) в умовах штучно створеного, наближеного до реальності професійного середовища для забезпечення максимальної безпеки пацієнтів і працівників сфери охорони здоров’я. Під час проходження такого заходу безпосереднє відпрацювання практичних навичок або симуляційне відпрацювання передбачає навчальне навантаження на одного викладача не більше чотирьох – шести учасників;Кількість учасників майстер-класу не стала, але не може перевищувати 6 осіб.
• Семінар(одноденний захід-10балів) – набуття учасниками нових знань з окремих розділів спеціальності та з актуальних питань організації медичної допомоги за відповідними напрямами з можливістю обговорити отриману інформацію під час навчання у малих групах. Зміст навчання присвячений висвітленню актуальних питань на теоретичному рівні і не стосується питань формування навичок;Кількість учасників майстер-класу не стала, але не може перевищувати 50 осіб.
Для того, щоб дізнатись найближчий час проведення курсу, Вам слід зайти на Головну сторінку і ознайомитись із розкладом серед «Наших курсів»(банери курсів розташовані по порядку за місяцями) або на сторінці «Курси», де біля банера зазначені дати. Якщо клікнути на відповідний курс – у правому верхньому куточку(у настільній версії).
Також Ви можете зв’язатись із нами, залишивши свої контактні дані на сайті, написавши нам на електронну пошту, або ж зателефонувати чи написати у соціальних мережах.
Для того, щоб дізнатись вартість курсу, Вам слід знайти на сайті безпосередньо той курс, який цікавить. Це можна зробити на Головній сторінці серед «Наших курсів» або ж на сторінці «Курси». Біля банера зазначена ціна.
Також Ви можете зв’язатись із нами, залишивши свої контактні дані на сайті, написавши нам на електронну пошту, або ж по телефону чи у соціальних мережах.