Що таке БПР?

БПР – безперервний професійний розвиток для лікарів. Завдяки якому медики можуть постійно вдосконалювати свої знання та вміння, а також використати отримані бали для власної атестації.

Де отримати сертифікат БПР та як він виглядає?

Сертифікати БПР видаються Провайдером БПР після завершення заходу БПР.
Номер сертифіката має цифровий вираз наступного формату:ХХХХ(рік проведення заходу)-ZХХХ(реєстраційний номер Провайдера БПР)-ZXХХХХХ(реєстраційний номер заходу)-ZХХХХХ(реєстраційний номер учасника), де X – будь-яка цифра Z – будь-яка цифра, окрім 0.
Сертифікат обов’язково містить наступні відомості:повну юридичну назву Провайдера БПР (відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань), вид заходу БПР, тему заходу БПР, лікарські/фармацевтичні спеціальності, кількість балів БПР, дату проведення заходу БПР, номер сертифікату, підпис та ПІБ керівника Провайдера БПР, який гарантує здійснення оцінювання набутих знань, і практичних навичок та дотримання вимог Постанови БПР під час проведення заходу.
3 метою забезпечення можливості перевірки сертифіката міститься також посилання на сторінку офіційного сайту Провайдера БПР, яка містить такі ж самі відомості, що і сертифікат. Посилання може бути у вигляді QR-коду або звичайного гіперпосилання.

Яка різниця між семінаром, майстер-класом та симуляційним тренінгом?

• Майстер-клас(одноденний захід-10балів) – представлення і демонстрація певних методик, технологій діагностики та лікування з метою підвищення професійного рівня та обміну передовим досвідом учасників заходу, розширення їх світогляду та залучення до новітніх галузей знань;Кількість учасників майстер-класу не стала, але не може перевищувати 12 осіб.
• Симуляційний тренінг чи тренінг з оволодіння практичними навичками(одноденний захід-15 балів) – набуття кожним учасником заходу певної клінічної та/або практичної навички та/або компетенції (вміння застосовувати в індивідуальній лікарській практиці процедуру, маніпуляцію, техніку тощо) в умовах штучно створеного, наближеного до реальності професійного середовища для забезпечення максимальної безпеки пацієнтів і працівників сфери охорони здоров’я. Під час проходження такого заходу безпосереднє відпрацювання практичних навичок або симуляційне відпрацювання передбачає навчальне навантаження на одного викладача не більше чотирьох – шести учасників;Кількість учасників майстер-класу не стала, але не може перевищувати 6 осіб.
• Семінар(одноденний захід-10балів) – набуття учасниками нових знань з окремих розділів спеціальності та з актуальних питань організації медичної допомоги за відповідними напрямами з можливістю обговорити отриману інформацію під час навчання у малих групах. Зміст навчання присвячений висвітленню актуальних питань на теоретичному рівні і не стосується питань формування навичок;Кількість учасників майстер-класу не стала, але не може перевищувати 50 осіб.

Де можна ознайомитись із актуальним графіком?

Для того, щоб дізнатись найближчий час проведення курсу, Вам слід зайти на Головну сторінку і ознайомитись із розкладом серед «Наших курсів»(банери курсів розташовані по порядку за місяцями) або на сторінці «Курси», де біля банера зазначені дати. Якщо клікнути на відповідний курс – у правому верхньому куточку(у настільній версії).
Також Ви можете зв’язатись із нами, залишивши свої контактні дані на сайті, написавши нам на електронну пошту, або ж зателефонувати чи написати у соціальних мережах.

Яка вартість курсу?

Для того, щоб дізнатись вартість курсу, Вам слід знайти на сайті безпосередньо той курс, який цікавить. Це можна зробити на Головній сторінці серед «Наших курсів» або ж на сторінці «Курси». Біля банера зазначена ціна.
Також Ви можете зв’язатись із нами, залишивши свої контактні дані на сайті, написавши нам на електронну пошту, або ж по телефону чи у соціальних мережах.

Зв’яжіться з нами

  Ім’я*

  Номер телефону*

  Email*

  Ваше повідомлення*

  Акційна пропозиція!
  Елегантний подарунок на будь яку подію! Чудово підійде для студентів та лікарів, адже на наших курсах ви отримаєте багато теоретичних та практичних знань та бали БПР!
  Детальніше