PhD, магістр права, доцент ЗУНУ, секретар Координаційної ради МОЗ України з питань стоматології, радник Української асоціації лікарів амбулаторної медицини, лікарських платформ WebCardio та MedUA, засновник консалтингового бюро «Юридичний супровід Тетяни Сліпченко», CEO «Дентал депо».

В 2000 році закінчила факультет банківської справи Тернопільської академії народного господарства, друга освіта – юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. В 2011 році захистила дисертацію в Інституті світової економіки і міжнародних відносин НАН України і здобула науковий ступінь кандидата економічних наук, близько двадцяти років досвід викладацької дільності, останні п’ять років – на кафедрі безпеки та правоохоронної діяльності юридичного факультету ЗУНУ. Розробник навчальних програм з правових та економічних аспектів медичної практики. Автор більше 50 публікацій в вітчизняних та іноземних фахових виданнях (Scopus, Index Copernicus). Постійний спікер IDF, науково-практичних конференцій, семінарів для лікарів.

 • Ransomware Attacks: Risks, Protection and Prevention Measures.
  (Scopus)
 • The Global Trade Competition: Challenge for Ukraine
  (Scopus)
 • Сегментація ринку стоматологічних послуг в Україні за географічним принципом
  (Index Copernicus)
 • Лікарська таємниця – правові основи захисту
  (Index Copernicus)
Акційна пропозиція!
Елегантний подарунок на будь яку подію! Чудово підійде для студентів та лікарів, адже на наших курсах ви отримаєте багато теоретичних та практичних знань та бали БПР!
Детальніше