Лікар анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії по дитячій анестезіології та першої категорії по анестезіології, кандидат медичних наук.

З 1993 р. працює в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.
2002 – 2007 рр. — асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького. Неодноразово був учасником та лектором на багатьох вітчизняних та закордонних конференціях з анестезіології, пройшов вишкіл у клініках Польщі та Австрії.
З 2006 р. спеціалізується на анестестезіологічному забезпеченні стоматологічного лікування дорослих і дітей.
2005 -2008 рр. — пройшов повний курс післядипломної освіти Європейської Асоціації Анестезіологів (Краків, Польща).
Автор біля 50 наукових публікацій, 2 патентів, здійснив переклад двох книжок по інтенсивній терапії з польської на російську мову. Співорганізатор Української Ради реанімації.
З 2006 року працює лікарем-анестезіологом у Центрі дитячої стоматології «Клініка Заблоцького».Почесний президент Української асоціації седаціі та анестезії в стоматології. Завідувач відділенням анестезіології центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ», стоматклінік Пародент, Перфектдент (Львів)

Акційна пропозиція!
Елегантний подарунок на будь яку подію! Чудово підійде для студентів та лікарів, адже на наших курсах ви отримаєте багато теоретичних та практичних знань та бали БПР!
Детальніше